Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 7 чоловік

Звіт про проведення "Тижня безпеки дитини"

Дата: 19 квітня 2021 о 12:18
65 переглядів

На виконання наказу завідувача дошкільним навчальним закладом «Дзвіночок» смт. Клесів №36 від 31.03.2021 р. у ДНЗ №4 проведено «Тиждень безпеки дитини» на протязі 12.04 – 16.04.2021р..
Метою проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було поліпшення якості освітнього процесу з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС.
До участі в Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності було залучено: педагогічний колектив, обслуговуючий персонал, дітей всіх вікових груп та їх батьків. Було створено творчу групу, яка підготувала План підготовки до проведення «Тижня безпеки дитини» і план проведення «Тижня безпеки дитини».

При підготовці до «Тижня безпеки дитини» проведено ряд заходів:
- перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;
- перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;
- перевірено стан електричного обладнання, приміщень та території, стан пожежних щитів та пожежного обладнання, спортивного та медичного обладнання;
- перевірено стан та забезпеченість медичного обладнання, поповнено аптечку швидкої допомоги в медичному кабінеті та в усіх вікових групах;
- підготовлено матеріали та оформлено стенди «Бережемо життя та здоровя дітей»;
- оформлено та поповнено куточки «Безпека дитини» в кожній віковій групі;
- надано консультативну допомогу молодим спеціалістам вихователем – методистом, старшою медсестрою;
- складено план проведення Тижня безпеки та ознайомлено з ним педагогів ДНЗ;
- вихователем-методистом в групі facebook «Методична робота в ДНЗ 4 «Дзвіночок»», було висвітлено підбірку матеріалу на допомогу вихователям: демонстраційний матеріал, художньо-літературний матеріал, відеоматеріал, дидактичні ігри, картотеку ігор з ОБЖД;
- розроблено щоденне планування освітньо - виховної роботи з дітьми, яке передбачало проведення тематичних днів: «День довкілля», «День здоровя», «Вогонь друг - вогонь ворог», «Правила дорожнього руху», «Обережно Covid -19»
Вихователем-методистом була проведена ділова гра"Щоб дитяче життя оберігати знання і уміння треба мати". Метою якої було - підвищувати професійну майстерність педагогів з питань формування у вихованців елементарної компетенції з основ безпеки життєдіяльності; сприяти оволодіння педагогами основних знань та вмінь з безпеки життєдіяльності, вивченню правил поведінки у небезпечних ситуаціях та вмінні надавати першу медичну допомогу; виховувати відповідальне ставлення до життя і здоров’я малят.

Під час тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в усіх вікових групах проведені різні форми роботи з дітьми:
1. Під час «Дня довкілля»12 квітня: в старшій групі проведенно заняття «Юні екологи», бесіда «Небезпеки в природі. Небезпечні рослини»; в 2-молодшій групі – екскурсійна подорож-гра «Перші кроки до природи. Рух Землі навколо сонця», дидактичні ігри «Де сховався місяць», «Небесні дива», рухливі ігри «Місяць і зорі»; в І-й молодшій групі – проведене тематичне заняття до дня космонавтики «Ми хоч і маленькі, а вже вивчаємо планети і зірки»; в середній групі – бесіда «Як ми граємось на вулиці», малювання на тему «Космічні зустрічі», виконували «космічні» графо-моторні вправи», розучували вірші за допомогою мнемо таблиць, а також у всіх групах проведенні руханки «Ракета», «Запалюєм зірки» інструктором з фізичної культури
2. 13 квітня до «Дня здоров’я»: в старшій групі проведено заняття «Здоровий спосіб життя» (читання вірша «Посмішка» М.Крайнього, проводилося моделювання ситуацій, та дидактичні ігри «Який одяг нам потрібний весною на прогулянці?», «У кого що болить?» а також грали сюжетно-рольову гру «Лікарня»; в 2-гій молодшій групі проведено заняття «Таблетки та вітаміни», спостереження «Знайомтесь комахи!», «Користь та небезпека від бджіл», бесіда «Що таке здоров’я?»; в середній групі – заняття «Як від лиха вберегтись», дидактична гра дидактична гра «Подорож в країну здоров’я», в І-й молодшій – читання казки «Мийдодир» К.Чуковського, бесіди «Зубна щітка та гребінець».
3. 14 квітня «Вогонь друг – вогонь ворог»: в старшій групі проведено заняття «Сірник маленький, а біда велика», та фізкультурна розвага «Ми сміливі пожежники», читання вірша С.Я.Маршак «Пожежа», екскурсію-огляд протипожежного куточка; в середній групі – бесіда «Вогонь – добре, та погано», «Ознайомлення з острівцем безпеки», дослідно-експерементна робота з вогнем; 2-га молодша група – слухання казки Т.Коломієць «Козенята і вогонь», малювання на тему «Як до нас сірник потрапив»; 1-молодша група – лялькова вистава за мотивами казки Маршака «Кицін дім».
4. 15 квітня «Правила дорожнього руху»: в старшій групі – ігри з конструктором «Будуємо автобам», заняття «Правила дорожнього руху», бесіда «По наших вулицях ходимо правильно», малювання «Світлофор»; в середній групі проведено заняття «У світі дорожнього руху», читання вірша С.Михалкова «Світлофор», та рухлива гра «Світлофор», сюжетно-рольова гра «Водії», дидактична гра-вікторина «Хто такий дорожній знак?»; в 2-й молодшій груп – заняття «Наш друг світлофор», бесіда «Транспорт потрібен всім», розвага «В гостях у Моргайчика»; в І-й молодшій групі – бесіда за ілюстраціями «Усі ми пішеходи», дидактична гра «Світлофор».
5. 16 квітня «Обережно Covid -19»: в старшій групі – бесіда «Як вберегти себе від коронавірусу», перегляд мультфільмів «Звідки взявся корона вірус», гра «Лікарня»; середня група – бесіда «Що треба знати про коронавірус?», «У нас гість – медична сестра, розповість про корона вірус», дидактична гра «Можна, неможна»; 2-га молодша група – бесіда «Коронавірус, що це?», дидактичні ігри «Безконитактне вітання», слухання аудіо казки «Коронавірус»;
І-ша молодша група бесіда «Навіщо ходять у масках?», як правильно мити руки.
А також на протязі тижня здійснювалася відповідна робота з батьками в режимі онлайн, в групах facebook «ЗДО №4 "Дзвіночок" смт.Клесів», та viber (груп для батьків): консультації «Діти і вогонь», «На вулиці не тільки гра, на вулиці можлива небезпека», «Як говорити з дітьми про коронавірус», а також батьки отримували підбірку відео для перегляду дітей дома у відповідності до теми дня.
Медична сестра старша підготувала пам’ятку з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої медичної допомоги.

14.04.2021 р. об 10.00і проведено практичний тренінг з евакуації вихованців і працівників ДНЗ на випадок пожежі. За результатами проведеної навчальної евакуації зроблено висновок про необхідність додаткового відпрацювання своєчасного інформування про надзвичайну ситуацію та порядок і послідовність дій під час евакуації.
Однак, під час перевірки виявлено певні недоліки, а саме:
план евакуації персоналу і дітей слід оновити у зв’язку з зміною назв приміщень;
змінити розетки і вимикачі старого зразку, або ж що вийшли з ладу.

Фото можна переглянути у розділі "Галерея" (Тиждень безпеки квітень 2021)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.